W MAGII NAUKI wierzymy, że nauka powinna być fascynującym doświadczeniem, dlatego oferujemy różnorodne zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Uczymy na każdym poziomie edukacji - od Szkoły Podstawowej, przez liceum, aż po studia. Nasza oferta obejmuje korepetycje indywidualne oraz małe grupy do 5 osób, dzięki czemu zapewniamy uczniom wsparcie dostosowane do ich preferencji i poziomu zaawansowania.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi nauczycielami
i naukowcami z renomowanych instytucji naukowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasza kadra to wieloletni egzaminatorzy oraz pasjonaci nauki. Jako zespół dostarczamy wysokiej jakości wiedzę, dzięki czemu nasi uczniowie mogą odnosić sukcesy w nauce i szkole.

Oferta MAGII NAUKI obejmuje szeroki zakres przedmiotów, takich jak Matematyka, Fizyka, Chemia, Biologia, Język Polski, Język angielski i wiele innych. Od tego roku z przyjemnością udzielamy również korepetycji z JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW.

Ponadto, oferujemy zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego, konkursów, Olimpiad, w tym konkursu kuratoryjnego. W naszej kadrze znajdziecie specjalistę ds. The International Baccalaureate® (matura międzynarodowa), jak i specjalistów prowadzących zajęcia dla studentów uczelni wyższych.

W MAGII NAUKI stawiamy na innowacyjność i elastyczność, dlatego oferujemy zajęcia zarówno w naszej nowoczesnej siedzibie, wyposażonej w najnowszy sprzęt multimedialny, jak i w formie dojazdowej oraz zdalnej.

Zapraszamy do zgłębiania tajemnic nauki z nami! Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i pasji naszego zespołu. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy Ci pomóc w osiągnięciu Twoich marzeń!

Dołącz do MAGII NAUKI i otwórz drzwi do sukcesu!

ul. Szkolna 11/5.
05-090 Raszyn